Студентський польський клуб
Польський студентський клуб
Україна, 10-005 Житомир,
вул. Чуднівська, 34 б
Інформація за вересень 2021
24 вересня 2021 року

Запрошуємо до участі в конкурсі «РОЗКАЖИ МЕНІ ПРО ПОЛЬЩУ – РОДИННІ ІСТОРІЇ»

Шановні Панство, вже в четвертий раз запрошуємо Вас до участі в конкурсі «РОЗКАЖИ МЕНІ ПРО ПОЛЬЩУ – РОДИННІ ІСТОРІЇ». Конкурс організований Порталом IDA – Інформатор для Активних та Фондом «Допомога полякам на сході». Проект фінансує Канцелярії Голови Ради Міністрів в рамках державної підтримки Полонії і Полякам за кордоном.

Щоб взяти участь у конкурсі «РОЗКАЖИ МЕНІ ПРО ПОЛЬЩУ – РОДИННІ ІСТОРІЇ», необхідно переглянути сімейні архіви та знайти пам`ятні документи, що пов`язані з Польщею, її культурою, історією, дорогою до незалежності чи боротьбою за незалежність. Далі Вам слід розповісти історію, пов`язану з цими незвичайними предметами – напишіть звідки вони взялися, кому належали, яку цінність для Вас та Вашої родини вони становлять. Надіслані роботи на конкурс повинні містити фотографії та відповідно підписи до них, або фоторепортаж, який представить історію знайденої родинної цінності.

Конкурсні роботи просимо надсилати до 28 листопада 2021 р.

В четвертій едиції конкурсу «РОЗКАЖИ МЕНІ ПРО ПОЛЬЩУ – РОДИННІ ІСТОРІЇ» можна виграти пристрої для читання електронних книг, смарт-годинники, книги та настільні ігри.

В цьому році нагороди будуть вручені в двох вікових категоріях: дітям і підліткам до 18 років та дорослим.

Детальна інформація про конкурс знаходиться за посиланням: https://ida.pol.org.pl/opowiedz-mi-o-polsce-historie-rodzinne-2021.

Координатор проєкту Piotr Jezierski (p.jezierski@pol.org.pl, p.jezierski@pol.org.pl).

Інформація за вересень 2021 —>


Ваші коментарі