Студентський польський клуб
Польський студентський клуб
Україна, 10-005 Житомир,
вул. Чуднівська, 34 б

Про нас

Студентський Польський Клуб був створений з основною локалізацією за адресою Польського Дому в місті Житомирі, щоби бути ближче до самого серця Польщі в далекому від неї Поліському краї.

Клуб об`єднує українську молодь, яка прагне реалізувати і розвивати свій науковий, творчий та професійний потенціали за допомогою вивчення польської мови, спілкування нею на щодень, обміну досвідом міжнародних виїздів, діяльності на користь встановлення міцних відносин між Україною, Польщею та Євросоюзом загалом.

На сьогоднішній день постійними членами Клубу є 38 осіб з міста Житомира та районів області – в більшості своїй це польськомовні викладачі та активні студенти. Багато хто з іншої молоді долучається до різних програм Клубу та трудових стажувань у Євросоюзі час від часу.

У той же час Статутом Клубу передбачається також інститут почесного членства, що дозволяє залучати в члени Організації в т.ч. старших і досвідчених людей, а також осіб, заслужених у полонійному середовищі. На нашу думку, це потрібно для примноження та передання багаторічної спадщини етнічних поляків Житомирщини зокрема і України в цілому, а також для того, щоби спираючись на досвід і мудрість, ми всі разом могли досягати високих результатів для нас і наших Народів!

Клуб відкритий для продуктивної співпраці з усіма полонійними організаціями, навчальними закладами та іншими інституціями як в Україні, так і в Польщі, а також із Компаніями, що бажають прийняти до себе на відповідальне професійне стажування українських студентів.

Зі свого боку гарантуємо відповідальність і компетентність при виконанні всіх узятих на себе зобов`язань та сердечно запрошуємо до членства і співробітництва зі Студентським Польським Клубом! Відкритим людям наші двері завжди відкриті:-)!

Перейти на Головну —>