Студентський польський клуб
Польський студентський клуб
Україна, 10-005 Житомир,
вул. Чуднівська, 34 б
Інформація за вересень 2018
6 вересня 2018 року

Пропонуємо для навчання ілюстровані словники

Пропонуємо Вашій увазі ілюстровані словники призначені для широкої групи учнів. Словники можуть використовувати як батьки так і вчителі.

Словники побудовані таким чином, щоб дитина самостійно чудово гралася і вивчала невідомі слова однією з мов. Теми включають всі аспекти повсякденного життя: дім, сім`я, село, тварини, подорожі, харчування, одяг, частини тіла, кольори, пори року, цифри, звороти, діяльність, календар. Словник містить близько 2 000 слів і мовні вирази (в тому числі усі частини мови, не тільки іменники). Забавою для дітей є пошук маленької мишки, що захована у кожній ілюстрації окремих предметів, а також можливість знайти слова, що зображують назву на великих тематичних зображеннях.

Перевагою, є те, що автори словника є носіями даних мов.

Автор словника, п. Маріола Кобилецька, за освітою філолог російської та польської мови. Закінчила Торунський університет. Зараз опрацьовуються словники з італійською і французькою мовами.

У разі зацікавленості у придбанні таких словників, звертайтеся – skp@vp.pl, walentyna.jusupowa@gmail.com,  Валентина Юсупова.

Інформація за вересень 2018 —>


Ваші коментарі