Студентський польський клуб
Студентський польський клуб
Україна, 10-005 Житомир,
вул. Чуднівська, 34 б
Інформація за липень 2015
27 липня 2015 року

З`явився в продажі ілюстрований російсько-українсько-польський словник для дітей

З`явився в продажі ілюстрований російсько-українсько-польський словник для дітей

Пропонуємо Вашій увазі ілюстрований російсько-українсько-польський словник призначений для широкої групи учнів. Словник можуть використовувати як батьки так і вчителі.

Словник побудований таким чином, щоб дитина самостійно чудово гралася і вивчала невідомі слова однією з мов. Теми включають всі аспекти повсякденного життя: дім, сім`я, село, тварини, подорожі, харчування, одяг, частини тіла, кольори, пори року, цифри, звороти, діяльність, календар. Словник містить близько 2 000 слів і мовні вирази (в тому числі усі частини мови, не тільки іменники). Забавою для дітей є пошук маленької мишки, що захована у кожній ілюстрації окремих предметів, а також можливість знайти слова, що зображують назву на великих тематичних зображеннях.

Перевагою, є те, що автори словника є носіями даних мов.

Автор словника, п. Маріола Кобилецька, за освітою філолог російської та польської мови. Закінчила Торунський університет. Словник є першим із серії ілюстрованих трьомовних словників. Зараз готується до друку словник польсько-російсько-англійський.

У разі зацікавленості у придбанні такого словника, звертайтеся за телефоном 097 935 89 18, 063 437 74 07, swala@o2.pl, skp@vp.pl.

Інформація за липень 2015 —>


Коментарі - З`явився в продажі ілюстрований російсько-українсько-польський словник для дітей
Коментар додав/додала: Ольга
Дата: 2016-12-12

круто


Ваші коментарі